Кейс-чемпіонат Tax Your Brains від компанії «Делойт» в Україні

Запрошуємо вас та ваших студентів взяти участь у кейс-чемпіонаті Tax Your Brains від компанії «Делойт» в Україні.

Tax Your Brains – це щорічне кейс-змагання для тих, хто прагне перевірити свої знання з податкового, корпоративного і міжнародного права на практиці та отримати досвід виконання реальних проблем.

Цьогоріч протягом декількох тижнів студенти матимуть нагоду спробувати себе в ролі змінотворців та запропонувати свої податкові правила гри для України!

На учасників чекають майстер-класи за різними напрямами оподаткування, нетворкінг з експертами «Делойт», іменні сертифікати, цінні подарунки та офлайн-суперфінал. Але найголовніше – омріяні job offers!

Вирішувати кейс можна самостійно, зі своєю командою до 5 осіб або ж знайти команду після реєстрації. Ви як викладач можете долучитися в якості ментора для своїх студентів.

Реєстрація за посиланням: https://forms.office.com/e/C1xyP9y0qJ