Вивчення іноземних мов на професійному рівні та спілкування з носіями мови

Абсолютна більшість вакансій на посаду маркетолога або менеджера потребує знання однієї, а то й двох іноземних мов.

Team building

Цінним є те, що викладачі часто пропонують саме групові проектні роботи, тим самим згуртовуючи студентський колектив спільною працею. У разі виникнення непорозумінь всередині команди, викладач завжди готовий прийти на допомогу.

Креативність

Усі проекти з творчих дисциплін (маркетинг, виставкова діяльність, історія розвитку маркетингу, маркетингові дослідження тощо) перш за все направлені на заохочення студентів зробити цікавий проект та креативно його подати.

Запрошення спікерів-практиків

Викладачі кафедри менеджменту і маркетингу плідно працюють над тим, щоб студенти вийшли підготовленими у світ бізнесу. Таким чином, користуючись вже існуючими зв'язками з експертами в галузі економіки або здобуваючи нові, викладачі запрошують спікерів для поширення їх досвіду зі студентами. Запрошені проводять гостьові лекції, воркшопи, майстер-класи, що дозволяє суттєво розширити освітні можливості і надати студентам цінний досвід.