Отримано Сертифікат про акредитацію освітньо-професійної програми “Менеджмент комерційної діяльності” за першим (бакалаврським) рівнем

Шановні колеги та студенти!

Ми маємо велику радість повідомити вам про отримання Сертифікату про акредитацію освітньо-професійної програми “Менеджмент комерційної діяльності” за першим (бакалаврським) рівнем. Наш Київський національний лінгвістичний університет, завдяки великим зусиллям та впевненості у якості освіти, отримав цей важливий документ.

Дата видачі сертифікату – 17 квітня 2024 року, а строк його дії – з 1 липня 2024 року до 1 липня 2029 року. Це підтверджує високий рівень нашої освітньої програми та заслуговує нашої гордості.

Ми віримо, що наші студенти отримають відмінну освіту та набудуть необхідних знань та навичок для успішної кар’єри в галузі менеджменту комерційної діяльності.

З найкращими побажаннями, Кафедра менеджменту і маркетингу Київського національного лінгвістичного університету