KNLU_talks — 2024: МЕНЕДЖМЕНТ VS МАРКЕТИНГ У КНЛУKNLU_talks — 2024:

У четвер, 04 квітня 2024 року, відбудеться бесіда у форматі #KNLU_talks. Тема бесіди — “МЕНЕДЖМЕНТ VS МАРКЕТИНГ: навчання у КНЛУ і перспективи професії”.

Наші спікери: доцент кафедри менеджменту і маркетингу Наталія ШУЛЬПІНА і випускниця ОП “Маркетинг і реклама”, студентка І курсу магістратури Ірина СКОПЕНКО. Модератор зустрічі — відповідальний секретар приймальної комісії Київського національного лінгвістичного університету професор Сергій Сорокін.

Запрошуємо учнів старших класів, які шукають для себе траєкторії навчання в університеті, батьків потенційних вступників й усіх, хто хоче отримати цікаву професію і водночас вивчати іноземні мови.

Чекаємо на Вас о 17:00 годині на сторінці Приймальної комісії #knlu в Інстаграмі. Якщо Ви маєте запитання до спікерів, поставте їх через форму або через коментарі до цього повідомлення, і Ви обов’язково отримаєте відповідь під час зустрічі. Форма відкрита до 16:00 години четверга. Також буде можливість поставити запитання у прямому етері.

Записи попередніх зустрічей доступні на сторінці приймальної комісії в Instagram, а також на каналі в YouTube.