ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція«СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ І ЛОГІСТИКИ»

ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція
«СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ І ЛОГІСТИКИ»
01 листопада 2024 року, м. Київ
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
До участі в конференції запрошуються представники наукової та освітянської спільнот, державних установ, громадських організацій, професійних об’єднань та компаній різних ринків.
Конференція відбудеться у формі відеоконференції 01 листопада 2024 р.
Участь у конференції – безкоштовна.
Мета конференції: об’єднати дослідників та спеціалістів для окреслення напрямів розвитку сучасних технологій комерційної діяльності і логістики в Україні та світі під впливом глобальних викликів (війна, пандемія) і регіональних особливостей діяльності компаній.
Завдання конференції:

  • визначити ключові тренди розвитку комерційної діяльності та логістики в Україні та світі з врахуванням сучасних викликів;
  • забезпечити міжнародний обмін досвідом організації логістичних процесів на рівні підприємств в кризових умовах;
  • сформувати підхід до здійснення комерційних операцій у глобальному інформаційно-комунікаційному середовищі;
  • оцінити перспективи використання сучасних інформаційних рішень для оптимізації комерційних та логістичних процесів.
    Робота конференції планується за такими тематичними напрямами:
    СЕКЦІЯ 1. ПІДХОДИ ТА ІНСТРУМЕНТАРІЙ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Й ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЕЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ
  1. Глобальна комерційна діяльність та входження національних операторів на ринки ЄС.
  2. IT тренди (діджиталізація) в комерційній діяльності компаній.
  3. Розвиток форматів комерційної діяльності за сучасних умов.
    СЕКЦІЯ 2. ЛОГІСТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В РОЗВИТКУ СУЧАСНИХ КОМПАНІЙ ТА ЇХ ОБ’ЄДНАНЬ 1. Інтегровані ланцюги постачання як складова безпеки національного та регіонального рівнів. 2. Забезпечення стійкості транспортно-логістичних компаній України. 3. Державне регулювання та підтримка логістичних і комерційних компаній України.
    СЕКЦІЯ 3. БІЗНЕС-МОДЕЛІ СУЧАСНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
  4. Розвиток підприємництва в період воєнного стану.
  5. Ризик-менеджмент і забезпечення сталого розвитку підприємств.
  6. Маркетингове забезпечення ефективного розвитку національних виробників.
    Робочі мови конференції: українська, англійська.
    Для участі у конференції до 26 жовтня 2024 року необхідно:
    ➢ Заповнити он-лайн заявку на участь у конференції та прикріпити в форму тези доповідей: https://forms.gle/acRimSf9e4S7T4U9A ➢ Продублювати на скриньку logistics.kneu@gmail.com тези доповіді (із обов’язковим зазначенням в темі листа: «Конференція2024Прізвище»).
    Після отримання тез авторові буде надіслано повідомлення про отримання. Тези, які не відповідають вимогам, а також такі, що вислані пізніше зазначеного терміну, опубліковані не будуть.
    Усі тези будуть перевірені на унікальність.
    Організаційний комітет залишає за собою право відхиляти публікацію наданих авторами матеріалів у разі їх невідповідності проблематиці конференції, неналежного оформлення чи порушення принципів академічної доброчесності.
    Електронні сертифікати про участь у конференції надсилаються учасникам безкоштовно на їх електронні поштові скриньки.
    Обговорення матеріалів учасників конференції буде відбуватись у форматі онлайн-конференції. Додаткову інформацію щодо підключення буде надіслано перед початком конференції на електронні пошти всім учасникам.
    За результатами інтернет-конференції всі матеріали будуть оформленні у збірник, який буде розміщений в репозиторії КНЕУ імені Вадима Гетьмана як електронне видання.
    Голова:
    Лариса АНТОНЮК – проректор з наукової роботи КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д.е.н., проф.
    Співголови
    Олександр ШАФАЛЮК – декан факультету маркетингу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д.е.н., професор
    Олексій ОЛЕКСЮК – завідувач кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д.е.н., професор
    Андрій ФЕДОРЧЕНКО – завідувач кафедри маркетингу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д.е.н., професор
    Члени організаційного комітету:
    Олександр ДИМА – заступник декана факультету маркетингу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, професор кафедри комерційної діяльності і логістики, д.е.н., доцент
    Ірина ДОВБІЩУК – запрошений професор кафедри комерційної діяльності і логістики Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доцент кафедри міжнародного бізнесу та управління ланцюгами поставок факультету бізнесу, комунікації та авіації університету Маунт-Роял, Канада, д.е.н., професор
    Дірк САКМАН – Prof. Dr., професор загального бізнес-адміністрування, зокрема логістики та управління виробництвом, кафедра економіки та інформатики.
    Ігор ГАЛИЦЯ – професор кафедри економіки праці і менеджменту Національного університету харчових технологій, д.е.н., професор
    Віталій ШАРКО – професор кафедри товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва, доктор економічних наук, доцент
    Тетяна МЕХЕД – Міжнародна асоціація маркетингових ініціатив ГС «Міжнародна асоціація маркетингових ініціатив», 2019-2022р.р., маркетингові комунікації, Customer Experience. Виконавчий директор
    Вікторія КРИВЕЩЕНКО – заступник завідувача кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, доцент кафедри комерційної діяльності і логістики, к.е.н., доцент
    Оксана ВИСОЦЬКА – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н.
    Андрій ЗАКРЕВСЬКИЙ – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н.
    Юлія ЗИМБАЛЕВСЬКА – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент
    Ольга КУДИРКО – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н.
    Вячеслав КУЖЕЛЬ – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент
    Юлія ЛИТЮГА – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент
    Тетяна ЛЯДЕНКО – старший викладач кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана
    Сергій ПОЗНЯК – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент
    Антоніна РАДІОНОВА – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, PhD з економіки
    Едуард САВИЦЬКИЙ – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент
    Анна ТАЩЕНКО – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.с.н.
    Генадій ХМУРКОВСЬКИЙ – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент
    Відповідальний секретар організаційного комітету
    Анастасія СЕРЖУК – доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н.
    Участь у ІV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції
    «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ І ЛОГІСТИКИ»
    – це гарна нагода для формування соціального та ділового партнерства Вашої організації (навчального закладу, підприємства, компанії) з провідним економічним дослідницьким університетом України!
    Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції Організаційний комітет конференції
    КОНТАКТИ
    Поштова адреса: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, кафедра комерційної діяльності і логістики, проспект Перемоги, 54/1, кабінет 357, м. Київ, Україна, 03680 Електронна адреса: logistics.kneu@gmail.com
    Телефони оргкомітету: (044) 456-55-10- кафедра комерційної діяльності і логістики КНЕУ – загальні питання.
    До уваги студентів та аспірантів – тези мають бути або у співавторстві з науковим керівником, або одноосібні з підписом і рецензією наукового керівника. Надані рецензії і рекомендації наукових керівників будуть підтверджуватися запитом на їхню електронну пошту.
  7. Набір тексту тез виконується у редакторі Microsoft Word: шрифт – Times New Roman; розмір кегля – 12; міжрядковий інтервал – 1,0; розміри: абзацу – 10 мм; полів сторінки – 2,0 см.
  8. Назва файлу повинна відповідати прізвищу автора (або першого співавтора). Файл зберігається в одному з форматів .doc, .docx, .rtf (наприклад, Shevchenko.doc).
  9. Рекомендований обсяг тез доповіді – 2-3 сторінки. Нумерація сторінок не проставляється, переноси в тексті не допускаються.
  10. Ліворуч – УДК (напівжирний), праворуч друкується ім’я та прізвище автора (курсив, напівжирний), наводиться науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, країна та е-mail (курсив).
    З нового рядку посередині аркуша через пустий рядок друкуються назва тез доповіді великими літерами (розмір кегля – 12, напівжирний) робочими мовами конференції.
    Анотація (2-3 речення) та ключові слова (4-6 слів) друкуються «за шириною» (розмір кегля – 10) робочими мовами конференції.
  11. Текст доповіді рекомендується формувати із дотриманням такої структури: актуальність, постановка завдання, виклад результатів дослідження, висновки, список використаних джерел. Структурні елементи у тексті не виділяються!
  12. Рисунки та таблиці виконуються засобами Microsoft Word або Microsoft Excel з використанням чорно-білої гами кольорів та розміщені по тексту із збереженням можливості їх редагування. Не допускається розміщення у тексті сканованих з інших видань таблиць та рисунків. Усі таблиці та рисунки повинні мати назву з використанням шрифту Times New Roman, 12 pt, жирний та представлені у книжковій орієнтації сторінки. Послідовна нумерація рисунків і таблиць арабськими цифрами (Рис. 1; Табл. 1), а також посилання на них у тексті – обов’язкові. Формули розміщуються по центру, нумеруються в круглих дужках праворуч. При наборі формул використовується редактор формул Microsoft Equation, вмонтований в Microsoft Word.
  13. Посилання на літературні джерела оформлюються по тексту в квадратних дужках. Перша цифра — номер джерела у списку літератури, друга — номер сторінки. Номер джерела та номер сторінки відокремлюються комою, номери джерел — кома з крапкою, наприклад: [1, с 95-96], [2; 5; 7]. Серед використаних джерел мають бути сучасні наукові праці вітчизняних науковців та авторів дальнього зарубіжжя.
  14. Після тексту доповіді через 1 абзац вказується список використаних джерел (у алфавітному порядку). Заголовок до списку – Література (розмір шрифта – 12, напівжирний курсив). Бібліографічний опис джерел (розмір шрифта – 10) для тез українською мовою оформлюється згідно з ДСТУ 8302:2015 «Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання», а для тез англійською мовою – відповідно до міжнародних бібліографічних стандартів АРА (http://www.bibme.org/citation-guide/APA/book).
    Відповідальність за висвітлений матеріал у тезах несуть автори доповідей.
    Шаблон оформлення тез наведено нижче.
    Вимоги до оформлення тез Вимоги до оформлення тез Вимоги до оформлення тез Вимоги до оформлення тез Вимоги до оформлення тез Вимоги до оформлення тез Вимоги до оформлення тез Вимоги до оформлення тез Вимоги до оформлення тез Вимоги до оформлення тез Вимоги до оформлення тез
    ШАБЛОН ОФОРМЛЕНЯ ТЕЗ
    УДК: 338.436:339.562/564 Оксана Висоцька
    к.е.н., доцент, доцент кафедри комерційної діяльності і логістики,
    КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Україна
    oksana.vysotska@kneu.edu.ua
    ПЕРСПЕКТИВИ ЕКСПОРТУ ПРОДУКЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА І ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
    LEVEL, STRUCTURE AND PROSPECTS OF AGRICULTURAL AND FOOD EXPORT IN UKRAINE
    Анотація. На основі порівняння рівня і структури експорту продукції агропродовольчого комплексу України з чотирма країнами (США, Нідерланди, Франція та Аргентина), що входять до десяти країн із найбільшим обсягом експорту цієї продукції, обґрунтовано перспективи виробництва та експорту продукції сільського господарства та харчової промисловості України…
    Abstract. An article presents the prospects of the Ukrainian agricultural and agri-food products export. The analyses is based on the comparison of level and structures of the Ukrainian agro-food export and agro-food-export of four countries (the USA, the Netherlands, France and Argentina) …
    Ключові слова: експорт, імпорт, структура, перспективи.
    Key words: export, import, structure, prospects.
    Останніми роками Україна значно збільшила обсяги експорту продукції сільського господарства й харчової промисловості. Однак його структура, як і структура сільськогосподарського виробництва, характеризується від’ємною соціальною та екологічною ефективністю. Тому на особливу увагу заслуговує порівняльний аналіз обсягів, структури і тенденцій цього експорту в Україні й тих країнах світу, що займають перші місця за обсягами експорту продукції [3, с. 625].
    …..
    Література
  15. Дугієнко Н.О., Кельдер Т.Л. Державна підтримка підприємств агропромислового виробництва: досвід зарубіжних країн. Економіка та підприємництво. 2014. № 5(80). С. 135–140. 2. Christopher M. Durugbo, Zainab Al-Balushi. Supply chain management in times of crisis: a systematic review. Management Review Quarterly URL: https://doi.org/10.1007/s11301-022-00272-x (Дата звернення: 14.09.2022)
  16. Bedrinets M., Lisnichuk O., Ananieva Yu. The Formation of the Risk Controlling System in the Enterprise. International Journal of Advanced Biotechnology and Research. 2019. Special Issue 1. P. 620–630.
    ШАБЛОН ОФОРМЛЕНЯ ТЕЗ (для здобувачів у співавторстві з науковим керівником)
    УДК: 338.436:339.562/564 Оксана Висоцька
    к.е.н., доцент, доцент кафедри комерційної діяльності і логістики,
    КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Україна
    oksana.vysotska@kneu.edu.ua
    Яна Чергинець
    здобувач першого (бакалаврського) / другого (магістерського) рівня вищої освіти
    освітньо-професійна програма/спеціалізація «Комерційна діяльність і логістика»
    КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Україна
    yana.cherhunets@gmail.com
    ПЕРСПЕКТИВИ ЕКСПОРТУ ПРОДУКЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА І ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
    LEVEL, STRUCTURE AND PROSPECTS OF AGRICULTURAL AND FOOD EXPORT IN UKRAINE
    Анотація. На основі порівняння рівня і структури експорту продукції агропродовольчого комплексу України з чотирма країнами (США, Нідерланди, Франція та Аргентина), що входять до десяти країн із найбільшим обсягом експорту цієї продукції, обґрунтовано перспективи виробництва та експорту продукції сільського господарства та харчової промисловості України…
    Abstract. An article presents the prospects of the Ukrainian agricultural and agri-food products export. The analyses is based on the comparison of level and structures of the Ukrainian agro-food export and agro-food-export of four countries (the USA, the Netherlands, France and Argentina) …
    Ключові слова: експорт, імпорт, структура, перспективи.
    Key words: export, import, structure, prospects.
    Останніми роками Україна значно збільшила обсяги експорту продукції сільського господарства й харчової промисловості. Однак його структура, як і структура сільськогосподарського виробництва, характеризується від’ємною соціальною та екологічною ефективністю. Тому на особливу увагу заслуговує порівняльний аналіз обсягів, структури і тенденцій цього експорту в Україні й тих країнах світу, що займають перші місця за обсягами експорту продукції [3, с. 625].
    …..
    Література
  17. Дугієнко Н.О., Кельдер Т.Л. Державна підтримка підприємств агропромислового виробництва: досвід зарубіжних країн. Економіка та підприємництво. 2014. № 5(80). С. 135–140. 2. Christopher M. Durugbo, Zainab Al-Balushi. Supply chain management in times of crisis: a systematic review. Management Review Quarterly URL: https://doi.org/10.1007/s11301-022-00272-x (Дата звернення: 14.09.2022)
  18. Bedrinets M., Lisnichuk O., Ananieva Yu. The Formation of the Risk Controlling System in the Enterprise. International Journal of Advanced Biotechnology and Research. 2019. Special Issue 1. P. 620–630.
    Щиро запрошуємо до участі експертів, науковців, практиків та усіх зацікавлених!
    Заявка учасника у ІV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції
    «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ І ЛОГІСТИКИ»
    П.І.Б. учасника: Чергинець Яна Миколаївна
    Назва навчального закладу: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
    Контактний телефон +38 (066) 111 11 11
    E-mail s…o@kneu.edu.ua
    Науковий ступінь, вчене звання, освітньо-професійна програма/спеціалізація (для студентів): здобувач другого (магістерського) рівня підготовки, освітньо-професійна програма «Комерційна діяльність та логістика»
    Науковий керівник (для студентів, аспірантів): ПІП, науковий ступінь, вчене звання, посада і місце роботи Висоцька О.М,, к.е.н., доцент, доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана
    Контакти (e-mail) наукового керівника (для студентів, аспірантів): oksana.vysotska@kneu.edu.ua
    Назва доповіді _ ……..………………………..… _ Чи плануєте виступ так / ні_______
    Назва секції: Комерція Тематичний напрям: 3. Розвиток форматів комерційної діяльності за сучасних умов.
    Заявка на участь у конференції Заявка на участь у конференції Заявка на участь у конференції Заявка на участь у конференції Заявка на участь у конференції Заявка на участь у конференції Заявка на участь у конференції Заявка на участь у конференції Заявка на участь у конференції

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *