Черкаський державний технологічний університет запрошує до участі у IX Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Сучасні теорія і практика менеджменту та бізнес-адміністрування»

Інформуємо Вас про проведення IX Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Сучасна теорія і практика менеджменту та бізнес- адміністрування», яка проводиться 30 квітня 2025 року кафедрою менеджменту та бізнес-адміністрування Черкаського державного технологічного університету.
До участі у конференції запрошуються: науковці, аспіранти, здобувачі вищої освіти, викладачі, представники науково-дослідних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, працівники фінансово-кредитних установ та інститутів, комерційних фірм, діяльність яких має відношення до тематики конференції.
Мета конференції – пошук творчих, інноваційних підходів у вирішенні актуальних проблем менеджменту і бізнес-адміністрування в Україні та в світі; побудова ефективних механізмів управління розвитком підприємства, регіону, країни в умовах мілітарного впливу та повоєнного відродження; обмін досвідом та апробація результатів наукових досліджень.

Контакти оргкомітету:
Кафедра менеджменту та бізнес-адміністрування, Черкаський державний технологічний університет. Адреса: бульвар Шевченка, 460, м. Черкаси, Україна, 18006; e-mail: management@chdtu.edu.ua.
Координатор проєкту: Проданова Лариса Василівна (тел. +380679705719).
Телефон кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування +380983206755.
Планується робота секцій:

  1. Особливості та перспективи розвитку менеджменту та бізнес-адміністрування: теорія і практика.
  2. Управління соціально-економічним розвитком в умовах мілітарного впливу: підприємство, регіон, країна.
  3. Сучасні технології бізнес-освіти та управління знаннями.
  4. Економіко-правове забезпечення відкритості регіонів та міст України на шляху до цифрової економіки.
  5. Поведінкова економіка та її вплив на прийняття управлінських рішень: сучасні тенденції та практичні аспекти.
  6. Логістика та управління ланцюгами постачання в умовах глобальних викликів: адаптивні стратегії та інноваційні рішення.
  7. Міждисциплінарні основи менеджменту: синергія знань та інновацій.
    Офіційні мови конференції: українська, англійська.
    Форма участі: дистанційна
    За результатами конференції тези доповідей учасників будуть розміщені на Інтернет-сайті http://chdtu.edu.ua/ в червні 2025 року.
    На електронну адресу management@chdtu.edu.ua надсилається:
  8. електронний варіант тез доповіді;
  9. електронна форма заявки.
    Назви файлів (формат: Microsoft Word – *.doc, *.docx) мають бути підписані відповідно до прізвища учасника конференції. До прикладу: МатвієнкоЗаявка; МатвієнкоТези.
    Вимоги до оформлення тез доповідей
    Обсяг тез – 3-4 сторінки (повних, разом зі списком літератури), формат сторінки А4, орієнтація книжкова. Поля: верхнє, нижнє, праве та ліве – 20 мм. Шрифт – Times New Roman, кегель – 14 пт. Міжрядковий інтервал – 1,5 пт. Абзацний відступ – 1,25 см. Вирівнювання по ширині. Список літератури – не більше 5 джерел, подається в порядку посилання у тексті та повинен бути оформлений згідно з діючими вимогами (ДСТУ 8302:2015). Слова друкуються без переносів, всі нетекстові об’єкти мають бути чорно-білими. Таблиці слід створювати за допомогою табличних функцій редактора МSWord. Над таблицею має бути назва. Рисунки можуть бути виконані у вмонтованому в МSWord графічному редакторі та обов’язково згруповані; можлива вставка об’єктів у графічному форматі (рсх, jpg, bmp, tif, gif і т.ін.). Не допускається використання сканованих схем, графіків та діаграм. Підрисункові підписи набираються курсивом, розмір – 12. Оформлення посилань: у квадратних дужках вказується номер за списком джерела, через кому – номери сторінок праці, на яку посилаються. Наприклад: [1, с. 22-23].
    Матеріали здобувачів першого або другого рівнів вищої освіти приймаються лише у співавторстві з науковими керівниками (керівник – перший співавтор). Максимальна кількість співавторів – три особи.
    Відповідальність за висвітлений у тезах матеріал несуть автори. Матеріали мають бути ретельно перевірені згідно з нормою правопису та орфографії. Роботи, які не відповідають тематиці конференції, науковому рівню, вимогам оформлення, надані пізніше встановленого терміну, не розглядаються і не повертаються авторам.
    Приклад оформлення тез доповідей
    Секція: Управління соціально-економічним розвитком в умовах мілітарного впливу: підприємство, регіон, країна
    УДК: 336.016
    Бітюк Кирило,
    кандидат економічних наук, доцент,
    доцент кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування, Пригодюк Анастасія,
    здобувач освітньо-наукового ступеня «доктор філософії»,
    спеціальність 073 «Менеджмент»,
    Черкаський державний технологічний університет,
    м. Черкаси, Україна
    ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ
    Україна нині перебуває у складному соціально-економічному становищі. Про це свідчать наступні дані [1, с. 22-23].
    Література:
  10. Варшавський О.А. Новітні тенденції розвитку малого та середнього бізнесу в економіці Україні. Економіка України. 2023. № 11. С. 36-46.
    Заявка на участь у конференції
    ПІБ учасника, науковий ступінь, вчене звання ____________________
    ПІБ, науковий ступінь, вчене звання наукового керівника (для студентів)___________________________________________________
    Навчальний заклад /Місце роботи_______________________________
    Назва тез ___________________________________________________
    Тематичний напрям (секція) ___________________________________
    Моб. телефон _________________________
    E-mail, з якого надіслано тези ___________
    Участь у конференції – безкоштовна.
    Матеріали до друку мають бути надіслані до 27 квітня 2025 року

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *